Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 28 Cevabı

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 28 Cevabı

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 28 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 28 Cevabı

1. Yüksek hızlı tren hatlarının daha yoğun olduğu bölgeleri belirleyerek hızlı tren hatlarının bu bölgelerde daha fazla gelişmiş olmasının sebeplerini açıklayınız.

2. Haritada 1, 3, 5 ve 6 numara ile gösterilen bölgelerin isimlerini ve bu bölgelerde demir yolu ulaşımının gelişmiş olmasının sebeplerini açıklayınız.

3. Haritada gösterilen alanlardan demir yolu ulaşımının gelişmediği bölgeleri yazarak bu bölgelerde ulaşımın gelişmemesinde etkili olan temel faktörleri açıklayınız.

4. 3 ve 6 numaralı bölgeleri birbirine bağlayan demir yollarının gelişmesinin sebeplerini açıklayınız.

  • Cevap:
    12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 28 Cevabı 12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 28 Cevabı

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 28 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar