Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 8 Cevabı

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 8 Cevabı

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 8 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 8 Cevabı

1. Protokolü incelediğinizde alınan kararların ülkelerin üretim maliyetlerini değiştirip değiştirmeyeceği konusunda neler söyleyebilirsiniz? Bu durum protokolün uygulanabilirliğini zorlaştırır mı?

2. Protokolü imzalayan fakat onaylamayan, daha sonra geri çekilen veya hiç imzalamayan ülkelerin gerekçeleri neler olabilir?

3 Yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik kullanımın sera gazı salınımına etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? Gerekçelerinizi araştırarak yazınız.

4. Kyoto Protokolünde yer alan maddeleri inceleyiniz. Protokol’ün sürdürülebilirliği ve işlevselliği açından eklenecek ve çıkarılacak maddelerle ilgili neler söyleyebilirsiniz?

  • Cevap:
    12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 8 Cevabı

12. Sınıf Coğrafya Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 8 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar