Perşembe, Temmuz 7, 2022
Ana Sayfa12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 118 Cevabı

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 118 Cevabı

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 118 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 118 Cevabı

İran-Irak Savaşı, Türkiye’nin sınır komşuları üzerinde terör faaliyetlerinin ortaya çıkmasına ve terör örgütlerinin gelişmesine ortam hazırlamıştır. Bu savaş, bölgesel etkisi ve her türlü terör eylemini kapsayan sonuçları açısından Türkiye’yi de etkilemiştir. Savaştan kaçan yüzbinlerce insan ise Türkiye’ye göç etmiştir.

Sizce ABD ve SSBC niçin iki tarafı da destekleyen tavır sergilemiş olabilirler?

Savaş sonucunda iki ülke toplam 150 milyar dolar ekonomik zarara uğramışsa, bu savaştan kimler karlı çıkmış olabilir? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Türkiye’ye yönelik terörist saldırılar grafiğine göre 1988’den sonra terör olaylarının dağılımı hakkında neler söyleyebilirsiniz?

  • Cevap:
    12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 118 Cevabı 12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 118 Cevabı

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 118 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar