Cuma, Temmuz 1, 2022
Ana Sayfa12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 24 Cevabı

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 24 Cevabı

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 24 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 24 Cevabı

1) “İsyancılar İtilaf Devletleri ile işbirliği yapmışlardır.” yargısını verilen metinlerdeki hangi ifadelerle destekleyebilirsiniz?

2) Ethem Bey’in vatanı için savaşan bir kahramanken düşman tarafına geçmesine kadar uzanan hayat hikâyesinde Millî Mücadele açısından yararları ve zararları sizce nelerdir?
Yararlar:
Zararlar:

3) Ahmet Anzavur’un isyan girişimlerine cebren veya rıza yoluyla destek bulduğunu dikkate alarak Anadolu halkının isyanlardaki tutumu ile ilgili çıkarımınız neler olabilir?

4) Nâsıhat Heyetlerinin kuruluş amacından yola çıkarak Büyük Millet Meclisinin isyancılara karşı öncelikli tutumları hakkında nasıl bir sonuç çıkarılabilir?

  • Cevap:
    12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 24 Cevabı 12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 24 Cevabı

12. Sınıf İnkılap Tarihi Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 24 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar