12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı

12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı

Verilen bilgilere göre aşağıdaki soruları cevaplayınız.

Oyun ekranına gelen 1. Şekil’deki bloğu yerleştirmek için bloğa en az sayıda dönüşüm uygulandığında A noktasının koordinatlarını ve oyun ekranının son hâlini bulunuz.

Oyun ekranına gelen 2. Şekildeki bloğu yerleştirmek için bloğa en az sayıda dönüşüm uygulandığında B noktasının koordinatlarını ve oyun ekranın son hâlini bulunuz.

Oyun ekranına gelen 3. Şekildeki blok, en az sayıda dönüşüm uygulanarak yerleştirildiğinde C noktasının koordinatlarını ve oyun ekranında kalan birim kare sayısını bulunuz.

  • Cevap:
    12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 50 Cevabı

12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 50 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçtiğin metnin okunması için tıkla!