12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı

12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı

Verilen bilgilere göre aşağıdaki soruları cevaplayınız.

Aşağıdaki 2. Tabloda verilen ifadelerden doğru olanların karşısına D, yanlış olanların karşısına Y yazınız.

Barış Bey ve eşi uzun zamandır spor yapmadıkları için kendilerini zorlamamak için parkur boyunca çıkacakları maksimum yükseklik değerinin, başladıkları noktadaki yükseklik değeri ile farkının en az olduğu parkuru seçmeye karar veriyorlar. Seçecekleri parkurun hangisi olacağını gerekli hesaplamaları yaparak bulunuz.

  • Cevap:
    12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı 12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 94 Cevabı

12. Sınıf Matematik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 94 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçtiğin metnin okunması için tıkla!