Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaEğitim2021 AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

2021 AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) online dersleri devam ederken, açık öğretim okuyan adaylar sınavların en zaman yapılacağını merak etmeye başladı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) akademik takvimine göre açık öğretim sınavları ne zaman yapılacak? İşte haberimizin detayları…

2021 AÖF Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) online dersleri 18 Ekim günü başlamıştı. 1 aydır yapılan derslerden sonra öğrenciler tabi ki açık öğretim sınavlarının ne zaman yapılacağını sormaya başladı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları geçtiğimiz hafta yüz yüze olarak uygulanmıştı.

AUZEF Ve AÖF Sınavları Yüz Yüze mi Yapılacak?

AUZEF sınavlarından sonra gözler Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF)  sınavlarına çevrildi. AÖF sınav tarihleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi’nin açıkladığı akademik takvime göre 2021 – 2022 AÖF açık öğretim sınavları 10 gün sonra yapılacak. Yani 27 Kasım ve 28 Kasım 2021 tarihlerinde uygulanacak.

Sınavlar Yüz Yüze mi Yoksa Online Olarak mı Yapılacak?

Hatırlayacağımız üzere İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları, sınav merkezlerinde yüz yüze olarak yapılmıştı. Aynı durum Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları içinde geçerli. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavları sınav merkezlerinde yüz yüze olarak yapılacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022