Cuma, Ağustos 19, 2022
Ana Sayfa9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 144 Cevabı

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 144 Cevabı

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 144 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 144 Cevabı

Öğrencileri sekizerli gruplara ayırınız. Her bir öğrenciye boş bir A4 kâğıdı dağıtınız. Öğrencilerden kâğıtlarını önce Şekil 1’deki gibi dikey ekseni boyunca ikiye katlamalarını sonra da katladıkları kâğıdı Şekil 2 ve Şekil 3’teki gibi yatay ekseni boyunca iki kez ikiye katlamalarını isteyiniz. Son durumda kâğıtları Şekil 4’teki gibi olmalıdır.

Öğrencilerden katladıkları kâğıtları Şekil 5’teki gibi tekrar açmalarını isteyiniz. Böylece her bir öğrencinin kâğıdında sekiz adet bölme oluşacaktır.

Her gruptaki dört öğrenciden Şekil 6’daki gibi kağıtlarının sol üst köşesine A, B, C ve D harflerini, diğer dört öğrenciden de kağıtlarının sol üst köşesine 1,2,3 ve 4 numaralarını yazmalarını isteyiniz.

  • Cevap:
    9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 144 Cevabı

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 144 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar