Cuma, Ağustos 19, 2022
Ana Sayfa9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 168 Cevabı

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 168 Cevabı

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 168 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 168 Cevabı

Öğretmene Not: Besinlerden alınan ve yapılan aktiviteler yoluyla harcanan enerji konusunda ön bilgilendirmeler yaptıktan sonra Ek belgeyi her öğrenciye bir adet olacak şekilde fotokopi çektirip dağıtınız. Öğrencilerin hafta sonu Cumartesi ya da Pazar gününe ait sabah yataktan kalktıkları andan başlayıp ertesi gün sabah kalkış vaktine kadar geçen süreyi esas almak üzere ilgili tabloyu altta verilen besin ve aktivite enerji değerleri tablosuna bakarak doldurmalarını isteyiniz.

Öğrencilerden beslenme şekillerini değerlendirerek öz eleştiri yapmalarını isteyiniz. Hangi besin grubundan yeterince tüketmediklerine dikkat çekiniz. Hatalarını nasıl düzelteceklerini, iyileştirme yaptıklarında olası faydaların neler olabileceğini öğrencilerle beraber değerlendiriniz.

  • Cevap:
    9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Sayfa 168 Cevabı

9. Sınıf Fizik Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları 168 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar