9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 490 Cevabı

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 490  Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 490 Cevabı

2. Türk edebiyatında sanatçılar günlük türünde çok eser vermemişlerdir. Sizce bunun olası sebepleri neler olabilir? Okuduğunuz metinden de yararlanarak cevaplayınız.

3.) Nurullah Ataç’ın sadece “Günce” adlı bir eseri olmasına rağmen günlük türünün Türk edebiyatında en önemli ismi olmasının nedeni sizce ne olabilir? Açıklayınız.

4. Sizce metinde adı geçen yazarlardan hangilerinin adları, yüz yıl sonra da günlük türü denince hatırlanacaktır? Metinden gerekçeler bularak açıklayınız.

  • Cevap:
    9. Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 490 Cevabı 9. Sınıf Türk Dili Ve Edebiyatı Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 490 Cevabı

9. Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Beceri Temelli Etkinlik Kitabı Cevapları Sayfa 490 Cevabı yazımıza ulaşmak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Eğitim Baykuşu Türkiye’nin en yeni eğitim ve bilgi sitesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçtiğin metnin okunması için tıkla!