Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaYaşamAğzımıza Yılan Sokarsak Ne Olur?

Ağzımıza Yılan Sokarsak Ne Olur?

Ağzımıza yılan sokarsak ne olur? Bu sorunun cevabını arkadaşlarına hava atmak isteyen bir çiftçi canı ile vermiş oldu. Ağzımıza yılan sokarsak ne olur? (Hiç iyi olmaz, olmadı)

Ağzımıza Yılan Sokarsak Ne Olur?

Yılanların genel olarak tehlikeli hayvanlar olduklarını kabul edebiliriz. Ama şunu da biliyoruz ki yılan ve diğer hayvanlar kendilerine zarar verilmeden ve onlarla uğraşılmazsa insanlara zarar vermez. Bugün Rusya’nın Astrakhan şehrinde bir çiftçi bahçesinde bulduğu bir yılanla arkadaşlarına gösteri yapmaya çalıştı.

Bahçesinde bulduğu yılanı ağzına soktu ve arkadaşlarına hava atıp unutulmaz bir gün yaşatmak istedi. Ama bu yaptığı hata onun hayatına mal oldu. Karpuz bahçelerinde dolaşırken bir yılana rastlayan çiftçi yılanı iki kez ağzına soktu ve arkadaşları bunu videoya çekti. (Allah’ın hakkı üçtür) Üçüncü kez yılanı ağzına soktuğu zaman bu sefer yılan çiftçinin dilinden ısırdı.

Ağzımıza Yılan Sokarsak Ne Olur?

O an fenalaşan çiftçinin dili şişmeye başladı. Dili o kadar şişti ki nefes alamayacak duruma geldi. Arkadaşları onu hastaneye kaldırdı fakat doktorlar ne kadar çabalasa da çiftçi geçirdiği anafilaktik şok yüzünden hayatını kaybetti. Bu görmüş olduk ki ağzımıza yılan sokarsa hiç iyi şeyler olmaz. Böyle şeylere yaparak havalı olmazsınız sadece kendinize zarar verirsiniz. Bu yüzden size önerimiz böyle şeyleri denememeniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022