Perşembe, Eylül 21, 2023
Ana SayfaEğitimAUZEF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2021

AUZEF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2021

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları geçtiğimiz hafta yüz yüze olarak uygulanmıştı. Yüz yüze yapılan sınavlardan sonra gözler tabi ki sınavların açıklanacağı tarihe çevrildi. AUZEF sınav sonuçları için tarih verildi mi? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2021

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) güz sınıfları geçtiğimiz hafta cumartesi ve pazar olmak üzere gerçekleştirilmişti. Yüz yüze yapılan sınavlarda her oturum için 30 dakika süre verilmişti. Kovid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen sınavlardan sonra gözler tabi ki sınavların açıklanacağı tarihe döndü.

AUZEF Sınav Takvimi Açıklandı mı?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) henüz sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili bir açıklamada yapmadı. Bu konuyla ilgili bir açıklama geldiğinde sitemizde son dakika gelişmesi olarak sizlerle paylaşacağız.

AUZEF Sınav Sonucunuza İtiraz Edebilir misiniz?

AUZEF sınav sonucunuz açıklandı ve sınav sonucunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız tabi ki her sınav gibi bu sınavda da itiraz etme hakkınız vardır. İtiraz hakkı sınav sonucunuz açıklandıktan sonra 2 gün içinde dekanlığa göndereceğiniz yazı ile yapabilirsiniz. 2 gün sonrasında yapılan itiraz kabul edilmeyecektir.

AUZEF Final Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) yer alan bilgiye göre güz dönemi final tarihleri 18 Aralık ve 19 Aralık olarak belirlendi. Telafi sınavları ise 22 Ocak ve 23 Ocak 2022 tarihlerinde yapılacak.

AUZEF Bahar Dönemi Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) yer alan bilgiye göre ara sınavlar 16 Nisan ile 17 Nisan 2022 tarihlerinde yapılacak. Final sınavları ise 4 Haziran ile 5 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak. Telafi sınavlar ise final sınavlarından 1 ay sonra 2 Temmuz ve 3 Temmuz 2022 tarihlerinde uygulanacak.

Mezuniyet için gerekli olan 3 ders sınavı ise 24 Temmuz 2022 tarihinde yapılacak.

Sınav Yüz Yüze mi Yapılacak?

Şuan için sınavlar yüz yüze şekilde yapılıyor. 2022 yılında bu konuyla ilgili herhangi gelişme yaşanırsa sitemizde haberini bulabileceksiniz.

AUZEF Sınav Sonuçlarına Nereden Ulaşacağız?

AUZEF Sınav sonuçlarına AUZEF’in kendi sınav sistemi üzerinden ulaşabileceksiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?