Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Sınav Sonucuna İtiraz Edebilir miyiz?

AUZEF Sınav Sonucuna İtiraz Edebilir miyiz?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavları sonuçları az önce açıklandı. Açıklanan sınav ardından sınav sonucunda herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünen öğrenciler var ise itiraz hakkı var mı? AUZEF sınav sonucunuza itiraz edebilir misiniz?  AUZEF sınav sonucuna nereden itiraz edilir ?İşte haberimizin detayları…

AUZEF Sınav Sonucuna İtiraz Edebilir miyiz?

AUZEF sınav sonuç itiraz. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavları sonuçları az önce açıklandı. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar AUZEF final sınavı sonuçları linkimizden öğrenci numara ve şifreleri ile öğrenebilirler.

AUZEF Sınav Sonucunuza İtiraz Edebilir misiniz?

AUZEF sınav sonucunuz açıklandı ve sınav sonucunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız tabi ki her sınav gibi bu sınavda da itiraz etme hakkınız vardır. İtiraz hakkı sınav sonucunuz açıklandıktan sonra 2 gün içinde dekanlığa göndereceğiniz yazı ile yapabilirsiniz. 2 gün sonrasında yapılan itiraz kabul edilmeyecektir.

Telafi Sınavları 22 – 23 Ocak 2022 Tarihlerinde Yapılacak

AUZEF Telafi Sınavları 22 Ocak ve 23 Ocak 2022 tarihlerinde yapacak. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sayfasındaki akademik takvime göre baktığımız zaman telafi sınavları için belirleten tarih 22 Ocak ve 23 Ocak 2022 tarihleri.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022