Cumartesi, Şubat 24, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Sınavları Klasik mi Test mi Olacak?

AUZEF Sınavları Klasik mi Test mi Olacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav giriş belgeleri ve yerleri az önce açıklanmıştı. AUZEF Sınavları klasik mi test mi olacak? AUZEF sınavlarında kaç soru soruluyor? AUZEF sınavları için kaç dakika süre veriliyor? AUZEF sınavları nasıl yapılıyor? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Sınavları Klasik mi Test mi Olacak?

AUZEF sınav giriş belgelerinin açıklanmasından sonra gözler tabi ki sınavların kaç dakika olacağına döndü. Sınav giriş yerlerine ve belgelerine ulaşmak isteyen adaylar AUZEF Sınav Giriş Belgesi linkimizden ulaşabilirler Sınav giriş belgelerinde sınavların kaç dakika olacağına dair bir bilgi yazmıyor. Sınavların nasıl uygulanacağı ve her sınav için kaç dakika süre verileceği AUZEF’in kendi sayfasında bulunuyor. AUZEF sınavlarında her sınav için adaya 30 dakika süre veriliyor.

Ücretsiz Kitap ve Makale İndirebileceğiniz Siteler

Bu hafta sonu yapılacak olan sınavlar için adaylar sınavın klasik mi yoksa test mi olacağını merak ediyor. AUZEF sınavları her yıl olduğu gibi bu senede test şeklinde yapılacak. Her ders için ise 20 çoktan seçmeli soru soruluyor. 20 soru için ise adaylara 30 dakika süre tanınıyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022