Çarşamba, Eylül 27, 2023
Ana SayfaEğitimAUZEF Sınavlarında Süre Ne Kadar Olacak?

AUZEF Sınavlarında Süre Ne Kadar Olacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav giriş belgeleri ve yerleri az önce açıklanmıştı. Sınav giriş belgelerinde sınavların başlayacağı saat yazıyor fakat sınavların nasıl uygulanacağı ve kaç dakika olacağı yazmıyor. AUZEF sınavları için kaç dakika süre veriliyor? AUZEF sınavları nasıl yapılıyor? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Sınavlarında Süre Ne Kadar Olacak?

AUZEF sınav giriş belgelerinin açıklanmasından sonra gözler tabi ki sınavların kaç dakika olacağına döndü. Sınav giriş belgelerinde sınavların kaç dakika olacağına dair bir bilgi yazmıyor. Sınavların nasıl uygulanacağı ve her sınav için kaç dakika süre verileceği AUZEF’in kendi sayfasında bulunuyor. Sınav giriş belgelerinde 13 Kasım ve 14 Kasım olmak üzere öğrencinin aldığı dersler 2’ye bölünmüş durumda. Bazı dersler 13 Kasım Cumartesi günü yapılırken bazı dersler ise 14 Kasım Pazar günü yapılacak.

Ücretsiz Kitap ve Makale İndirebileceğiniz Siteler

Sınav giriş belgelerinde oturumların başlayacağı saatler yazıyor. Sınavın başladığı saatten itibaren o gün kaç sınava girecekseniz her sınav için size 30 dakika süre veriliyor. Örneğin bir günde 3 sınavınız var ise, sınavın başlayacağı saatten itibaren size toplam 90 dakika süre veriliyor ve peş peşe sınavlarına giriyorsunuz. Bu şekilde ilk günü tamamlamış oluyorsunuz. Aynı uygulama ikinci gün içinde geçeli oluyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?