Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

AUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavları geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yapıldı. Final sınavlarından sonra gözler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ve telafi (büt) sınavlarının ne zaman yapılacağına döndü. AUZEF telafi sınavları için tarih verdi. AUZEF sınav sonucuna itiraz edebilir miyim? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) güz sınıfları geçtiğimiz hafta cumartesi ve pazar olmak üzere gerçekleştirilmişti. Yüz yüze yapılan sınavlarda her oturum için 30 dakika süre verilmişti. Kovid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen sınavlardan sonra gözler tabi ki sınavların açıklanacağı tarihe döndü. Bununla birlikte sınavı kötü geçen adaylar içinde gözler telafi sınavlarına döndü.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) henüz sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili bir açıklamada yapmadı. Genel olarak AUZEF sınav sonuçları bir hafta içinde açıklanıyor. AUZEF sınav sonuçları için her ne kadar tarih verilmese de telafi sınavları için tarih verildi.

Telafi Sınavları 22 – 23 Ocak 2022 Tarihlerinde Yapılacak

AUZEF Telafi Sınavları 22 Ocak ve 23 Ocak 2022 tarihlerinde yapacak. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sayfasındaki akademik takvime göre baktığımız zaman telafi sınavları için belirleten tarih 22 Ocak ve 23 Ocak 2022 tarihleri.

AUZEF Sınav Sonucunuza İtiraz Edebilir misiniz?

AUZEF sınav sonucunuz açıklandı ve sınav sonucunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız tabi ki her sınav gibi bu sınavda da itiraz etme hakkınız vardır. İtiraz hakkı sınav sonucunuz açıklandıktan sonra 2 gün içinde dekanlığa göndereceğiniz yazı ile yapabilirsiniz. 2 gün sonrasında yapılan itiraz kabul edilmeyecektir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022