Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimİl İçi Atamalar Yarın Açıklanıyor!

İl İçi Atamalar Yarın Açıklanıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmenlerin il içi atama sonuçlarının tarihini değiştirdiğini duyurmuştu. Peki il içi atamalar yarın saat kaçta açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bu konu ile ilgili bir saat verdi mi? İşte haberimizin detayları…

İl İçi Atamalar Yarın Açıklanıyor!

Her sene Haziran ile Temmuz aylarında öğretmenlerin il içi atamalarının olduğu dönemdir. Bu senede Milli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin il içi atamalarını Haziran ayında yapacağını duyurmuştu fakat daha sonrasında bu tarih Temmuz ayına alınmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmen tercihlerinin 8 Temmuz’da alınacağını kararlaştırmıştı.

8 Temmuz ile 14 Temmuz arasında gerçekleştirilen öğretmenlik il içi atama başvuruları sonrası gözler atama sonuçlarının açıklanacağı tarihe çevrilmişti. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmen il içi atamalarının 16 Temmuz’da açıklanacağını söylemişti fakat 16 Temmuz’da sonuçlar açıklanmadı. Yeni verilen tarih ise 27 Temmuz.

26 Temmuz’da Açıklanması Beklenen Sonuçlar 27 Temmuz’a Alındı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ilk yaptığı açıklamada il içi atamaların 26 Temmuz 2021 tarihinde açıklanacağını söylemişti. Fakat son yapılan açıklamaya göre il için atamalar yarın yani 27 Temmuz 2021 tarihinde açıklanacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022