Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaEğitimOkullar Kapanıyor mu? 2021 - 2022

Okullar Kapanıyor mu? 2021 – 2022

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugün yaptığı açıklama ile okulların kapanıp kapanmayacağına dair çok net açıklamalar yaparak bu tartışmaya noktayı koydu. Okullar kapanıyor mu, kapanma ihtimali var mı? İşte haberimizin detayları…

Okullar Kapanıyor mu? 2021 – 2022

Okulların kapanıp kapanmaması konusu her gün devam ediyor. Veliler, öğrenciler herkes okulların kapanıp kapanmayacağını merak ediyor. Artan vaka sayıların yüz yüze eğitim için risk oluşturduğu düşünülüyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamalarda vaka sayıları yüz yüze eğitim için risk teşkil etmediğini söylemişti.

Aynı zamanda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’da vaka sayılarının en az görüldüğü yerlerin okullar olduğunu ve ülkemizde en güvenilir yerlerin başında okulların geldiğini belirtmişti. Bu açıklamalara rağmen her gün yüz yüze eğitim için risk var mı, okulların kapanma ihtimali var mı, yüz yüze eğitim bitecek mi? gibi bir çok sorular sorulmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugün yaptığı açıklama ile okulların kapanıp kapanmayacağına dair çok net açıklamalar yaparak bu tartışmaya noktayı koydu.

‘Okullardaki Yüz Yüze Eğitim Kesinlikle Devam Edecek! ‘

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugün yaptığı açıklamada okulların kapanıp kapanmamasına karşın sorulan soruların derhal sona ermesi gerektiğini, okullardaki yüz yüze eğitimin kesinlikle devam edeceğini vurguladı ve bu konuya noktayı koydu.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022