Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimOkullarda Ramazan Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor?

Okullarda Ramazan Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor?

Okullar için Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak 2022. Ramazan Bayramında öğrenciler kaç gün okula gitmeyecek? Öğrenciler için Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlıyor?2022 Ramazan bayramına kaç gün kaldı? İşte haberimizin detayları…

Okullarda Ramazan Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor?

Okullarda Ramazan Bayramı Tatili Ne Zaman Başlıyor? 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının 2. dönemi yüz yüze olarak devam ederken öğrenciler şimdiden Ramazan Bayramı tatilinin ne zaman başlayacağını ve kaç gün tatil olacağını merak etmeye başladı. Ramazan Bayramı tatilinden önce öğrencilerin önünde 2. dönemin ara tatili var. 

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için Ramazan Bayramı tatilinden önce 11 Nisan ile 15 Nisan arasında ara tatilleri olacak ve 18 Nisan günü okullara geri dönecekler.

Ramazan Bayramı 2 Mayıs Günü Başlayacak

Ramazan Bayramı tatiline gelecek olursak eğer, Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) yayınladığı akademik takvime göre Ramazan Bayramı tatili bu yıl 2 Mayıs günü başlayacak ve 4 Mayıs günü sona erecek. 

Hafta sonu tatili ile birleştirildiği zaman ise öğrencileri 5 günlük bir tatil bekliyor diyebiliriz. Öğrenciler için 5 Mayıs Perşembe günü eğitim ve öğretim kaldığı yerden yüz yüze devam edecek.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022