Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaYaşamSokağa Çıkma Yasağı Tekrar Gelecek mi?

Sokağa Çıkma Yasağı Tekrar Gelecek mi?

Sokağa çıkma yasağı tekrar gelecek mi? Artan vaka sayıları sonrası herkes sokağa çıkma yasağının ve kısıtlamalarının tekrar geri gelme ihtimalinin olup olmadığını merak ediyor. Bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama geldi mi? Sokağa çıkma yasakları tekrar başlayacak mı? İşte haberimizin detayları…

Sokağa Çıkma Yasağı Tekrar Gelecek mi?

Vaka sayıları aşılama çalışmaları devam etmesine rağmen maalesef yükselmeye devam ediyor. Sokağa çıkma yasakları, saat kısıtlamaları derken dışarı çıkmaya hasret kalmıştık. Salgında vaka sayıları düşmeye başladıktan sonra ise normalleşme çalışmaları başlamıştı. Bunlar tabi ki yasakların sona ermesiyle başladı.

Yasaklar sona erdi fakat Koronavirüsün tekrardan mutasyona uğraması salgının seyrini değiştir ve daha da hızlı yayılır hale geldi. Yaşadığımız bugünlerde vaka sayıları günde 30bine yaklaştı. Durum böyle olunca sokağa çıkma yasaklarının tekrar başlamasına ihtimal verilmiş olunuyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca şuan için sokağa çıkma yasağı veya kısıtlamalarla ilgili henüz bir karar almadıklarını söyledi. Şuan için her şeyin normal olduğunu yasakların veya kısıtlamaların tekrar olmaması için gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi. Fakat sözlerine de yasakların ve kısıtlamaların gelmeyeceğine dair kesin bir şey söylemenin zor olduğunu ekledi.

Sokağa çıkma yasağının tekrar geleceği konusunda henüz net bir açıklama yok. Şuan için hayatımız normal bir şekilde devam ediyor. Herhangi bir kısıtlama veya yasak açıklaması olursa sitemizden haberine ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022