Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaEğitimSon Dakika YKS Tercih Sonuçları Açıklandı mı?

Son Dakika YKS Tercih Sonuçları Açıklandı mı?

Son Dakika YKS Tercih Sonuçları Açıklandı mı? 2021 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) tercihleri 11 gün önce sona ermişti. Peki YKS tercih sonuçları ne zaman açılanacak? Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) YKS tercih sonuçları için gün verdi mi? İşte haberimizin detayları…

Son Dakika YKS Tercih Sonuçları Açıklandı mı?

Milyonlarca öğrenci 2021 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) tercih sonuçlarının açıklanacağı günü bekliyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) akademik takvimine göre üniversitelerin kayıtları 6 Eylül ile 10 Eylül arasında başlayacak.

Son Dakika YKS Tercih Sonuçları Açıklandı mı?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün az önce Twitter üzerinden açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada öğrencilerin heyecanlarını anladıklarını fakat bu konuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi. Çalışmalar devam ederken de YKS Tercih sonuçlarıyla ilgili önemli bir bilgiye verdi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün az önce Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 2021-YKS Tercih sonuçlarının önümüzdeki hafta açıklanacağının altını çizdi.

2021 YKS Tercih Sonuçlarının Bugün Açıklanması Çok Yüksek Bir İhtimal!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün’ün yaptığı açıklamaya göre bugünler tercih sonuçlarının açıklanması çok yüksek bir ihtimal. Bugün üniversitelerin e-kayıt sistemi açılıyor. Yani bugün YKS tercih sonuçlarının açıklanması yüksek bir ihtimal gibi gözüküyor. Sonuçlar açıklandığı an sitemizde haberini bulabileceksiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022