Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaYaşamSpider-Man: No Way Home 2. Fragman Yayınlandı!

Spider-Man: No Way Home 2. Fragman Yayınlandı!

Yakın zamanda vizyona girecek olan Spider-Man: No Way Home 2. fragmanı yayınlandı. Sony Pictures Entertainment tarafından yayınlanan resmi Trailer 2 yoğun ilgi gördü ve saatler içinde 20 milyon izlemeyi geçti. İşte 2. fragmanda öne çıkan detaylar ve fragman…

Spider-Man: No Way Home 2. Fragman Yayınlandı!

Spider-Man: No Way Home 2. fragmanı sabah erken saatlerde yayınlandı. Fragman saatler içinde 20 milyon izlenmeyi geçti. Fragmanda en çok dikkat çeken şey filmdeki kötü karakterlerin çok net bir şekilde gözüktüğü oldu.

Fragmanı İzlemek İsteyenler İçin = Spider-Man: No Way Home Trailer 2

En son yayınlanan Spider-Man: No Way Home afişinde kötü adamlardan bir kaçı net bir şekilde gözükürken diğerlerini sadece yorumlamıştık. Bu sefer fragmanda bütün kötü adamların net bir şekilde gösterildiğine şahit olduk.

Spider-Man: No Way Home 2. Fragman Yayınlandı!

Fragmanda eski Örümcek Adamlar olan ve Tobey Magurie [(Örümcek Adam ve Yeşil Cin ( Spider- Man and the Green Goblin), Spider-Man 2 ve Spider-Man 3)], Andrew Garfield [(Spider-Man, Spider-Man 2)] yer alan bütün kötü karakterler net bir şekilde gözüküyor.

Filmdeki Kötü Karakterler ( Kesinleşen ) :

→Yeşil Cin ( Green Goblin )
→Doktor Ahtapot ( Doctor Octopus )
→Elektro
→Kum Adam ( Sand Man )
→Kertenkele ( Lizard )

Net bir şekilde gözüken bu 5 kötü adamdan sonra eminiz fragmanda herkes Tobey Magurie ve Andrew Garfield’i aradı. Fakat fragmanda ikisine dair hiçbir görüntü bulunmuyor. Hayranların çoğu yine de filmin bir yerinde mutlaka diğer örümcek adamlarında gözükeceğini söylüyor.

Film 17 Aralık tarihinde vizyona girecek. Yani şuan filmin vizyona girmesine 1 ay var. Marvel’in şuana kadar ki filmlerinde en çok ilgili görenlerden biri olmayı başaran Spider-Man: No Way Home heyecanla bekleniyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022