Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaYaşamSpider-Man: No Way Home'de Hangi Kötü Adamlar Olacak?

Spider-Man: No Way Home’de Hangi Kötü Adamlar Olacak?

Spider-Man: No Way Home filmi yakın bir zamanda vizyona girecek. İlk fragmandan sonra özellikle kötü adamların eski Spider-Man filmlerinde olan adamlar olması büyük ilgi görmüştü fakat kafalarda soru işareti de yarattı. Spider-Man: No Way Home’de Hangi Kötü Adamlar Olacak? İşte haberimizin detayları…

Spider-Man: No Way Home’de Hangi Kötü Adamlar Olacak?

Spider-Man: No Way Home filmi 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Özellikle ilk fragmanın yayınlanmasının ardından film oldukça ilgi gördü. Film üzerinde bir çok söylenti var. Filmde eski örümcek adamlar olan ve Tobey Magurie [(Örümcek Adam ve Yeşil Cin ( Spider- Man and the Green Goblin), Spider-Man 2 ve Spider-Man 3)], Andrew Garfield [(Spider-Man, Spider-Man 2)] gözükeceği söyleniyor.

Bunun dışında, fragmanda bu 5 filmde rol alan kötü adamların Spider-Man: No Way Home filminde gözükeceği söyleniyordu. Bugün Sony Pictures, Spider-Man: No Way Home ilk posterini Twitter hesabı üzerinden yayınladı. Yayınlanan poster çok dikkat çekti çünkü posterde bütün kötü adamlar neredeyse net bir şekilde gözüküyor.

Spider-Man: No Way Home'de Hangi Kötü Adamlar Olacak?

Posterde gördüğümüz üzere en net olan Yeşil Cin ve Doktor Ahtapot. Diğer taraftan baktığımız zaman arkadaki toz bulutun Kum Adamın olduğunu ve arka tarafta olan şimşeklerinde Elektroya ait olduğunu söyleyebiliriz. Yayınlanan ilk fragmanda Yeşil Cin’in el bombasının ve Doktor Ahtapotu net bir şekilde görmüştük. Diğer kötü karakterler için söylentiler ise doğru çıktı. Paylaşılan postere baktığımız zaman kötü adamlar net bir şekilde gözüküyor. Burada sadece gözükmeyen Andrew Garfield’in canlandırdığı ilk Spider-Man filmindeki Kertenkele. Her ne kadar posterde ona yer verilmese de filmde olacağının söylentileri oldukça fazla.

Spider-Man: No Way Home filmi için sizlere kötü adamlardan bahsettik. Film oldukça etkileyici ve hikayesi güzel gözüküyor. Hepimiz heyecanla 17 Aralık 2021 tarihini bekliyoruz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022