Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaTeknolojiTOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?

TOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Geçtiğimiz aylarda yerli otomobilimiz TOGG yeni tasarımı ile güncellenmişti ve Twitter üzerinden paylaşılmıştı. Güncellenen versiyondan sonra ise otomobilin üretim aşaması başlamıştı. Peki 2022 yılında piyasaya çıkması beklenen yerli otomobil TOGG fiyatı ne kadar olacak, bu konu ile ilgili bir açıklama yapıldı mı? İşte haberimizin detayları…

TOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Heyecanla beklenen yerli otomobilimiz TOGG için artık geri sayım başladı. 2022 yılında üretimine başlanacak olan TOGG tüm ülkede heyecanla bekleniyor. İlk tanıtıldığı günden beri tasarımı ve teknolojisiyle fark yaratan ve en önemlisi yerli ve milli olması nedeniyle bizlerde çok büyük heyecan yarattı.

TOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?

2022 yılının sonunda seri üretimine geçilecek olan yerli otomobilimiz TOGG geçtiğimiz ay, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada aerodinamik ve aeroakustik testlerinin gerçekleştirildiğini duyurmuştu. Bu testlerin yanı sıra paylaşılan resimde yerli otomobilimiz TOGG’un tasarımının da gözle görülür değişikliği tabi ki dikkatimizden kaçmamıştı.

TOGG Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Alınan Duyumlara Göre Otomobilin Maliyeti 40 Bin Euro

Sosyal medyada dönen söylentilere göre yerli otomobilimiz TOGG maliyeti 40 bin Euro gibi bir açıklama yapılmış. Bu bilgi ne kadar doğru tam olarak bilinmese de böyle bir maliyet olursa vergilerle birlikte yerli otomobilimizin fiyatı beklentilerin çok üstünde olacak gibi gözüküyor. Umarız bu sadece bir söylentidir. Yerli otomobilimizin fiyatı herkesin cebine uygun olur ve güzel tasarıma sahip bu otomobile bir çok aile sahip olur.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022