Cuma, Eylül 22, 2023
Ana SayfaYaşamÜcretsiz Kitap ve Makale İndirebileceğiniz Siteler

Ücretsiz Kitap ve Makale İndirebileceğiniz Siteler

Günümüzde kitap ve makale ücretlerini az çok hepimiz biliyoruz. Bunlar bazı insanlar için zor bir durum olmasa da, bazı insanlar için bütçe sıkıntısı yaratabiliyor. Bu yüzden sizler için bugün ücretsiz bir şekilde kitap veya makale indirebileceğiniz 3 siteyi araştırdık ve yazdık. İşte ücretsiz bir şekilde kitap ve makale indirebileceğiniz siteler.

Ücretsiz Kitap ve Makale İndirebileceğiniz Siteler

Günümüzde kitap ve makale okumak her ne kadar popüler bir aktivite olmasa da, bizler gibi araştırmayı ve öğrenmeyi seven insanlar için önemli bir durum. Her bir kitap ve makaleyi okuduktan sonra yenisine geçmek için sabırsızlanıyoruz. Çünkü kitaplarla farklı dünyaları görmek, makalelerle de farklı bilgileri öğrenmek istiyoruz. Yaşadığımız süre zarfında insanoğlunun bizlere fayda sağlayacağı çok fazla kitap ve bilgi bulunuyor. Emin olun hiçbir insanın ömrü, dünyada ki bütün kitapları veya makaleleri okumaya yetmez. Ömrümüzün yettiği kadar kitaplarla yaşamak, makalelerle de kendimize yeni bilgiler katmayı hedefliyoruz. Ee sonuçta insan öğrenebilen bir varlık. Böyle bir yeteneğimiz var ve biz bunu neden kullanmayalım ki? Bugün sizler için ücretsiz bir şekilde pdfsini indirebileceğiniz kitap ve makale paylaşan siteleri araştırdık. İşte o siteler.

Z- Library

İlk olarak Z- Library’den bahsetmek istiyoruz. Eğer bizim gibi çok fazla okuma meraklısı insanlarsanız mutlaka bu siteyi duymuşsunuzdur. Sitenin içinde 6 milyona yakın kitap ve 80 milyona yakın makale bulunuyor. Bu siteye girerek ücretsiz olarak kitap ve makaleleri PDF formatında indirebilirsiniz.

Open Culture

İkinci olarak Open Culture’den bahsetmek istiyoruz. Bu sitenin formatı Z- Library’e göre biraz daha farklı. Burada binlerce ücretsiz çevrimiçi kurs, sesli kitap, ders kitabı, e-kitap, dil dersi, film ve daha fazlasını bulabileceğiniz muhteşem bir site.

PDFDRIVE

Üçüncü olarak PdfDrive sitesinden bahsetmek istiyoruz. Aslında sitenin zaten adı üstünde PDF. Burada milyonlarca Türkçe kaynak bulunuyor. Milyonlarca Türkçe kaynağı bünyesinde barındıran açık bir arşiv sitesidir. Gereksiz indirme sınırı ve reklam olmayan harika kitap indirme sitelerinin başlarında geliyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?