Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimUzaktan Eğitim Ne Zaman Başlayacak 2022

Uzaktan Eğitim Ne Zaman Başlayacak 2022

Uzaktan eğitim ne zaman başlayacak 2022. Öğrencilerin yüz yüze eğitimden tekrardan uzaktan eğitime ne zaman geçileceğini merak ediyorlar. Tekrar uzaktan eğitime geçilme ihtimali var mı? İşte haberimizin detayları..

Uzaktan Eğitim Ne Zaman Başlayacak 2022

Uzaktan Eğitim Ne Zaman Başlayacak 2022. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer geçtiğimiz günlerde okulların kapanma ihtimalini ve tekrardan uzaktan eğitimin başlanıp başlanmayacağına dair net bilgiler verdi. Bakan Mahmut Özer yaptığı açıklamalarda ülkemizde vaka sayılarının yüksek olduğunu fakat bunun yüz yüze eğitim için risk yaratacak düzeyde olmadığını söylendi.

Okulların kapanıp tekrarda uzaktan eğitime geçilmesi gibi bir konun şuan gündemlerinde olmadığını kesinlikle okulların kapatılmayacağını söyledi. Bununla birlikte ülkemizde şuan için en güvenli yerlerin altını çizen  Milli Eğitim Bakanı aldıkları Kovid-19 kurallarının uygulamasında ne kadar başarılı olduklarını da söyledi.

Uzaktan Eğitimin Şuan İçin Başlama Durumu Yok

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özerin yaptığı açıklamaları göz önünde bulundurduğumuz zaman uzaktan eğitimin şuan kesinlikle başlamayacağını ve yüz yüze eğitimin devam edeceğini rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022