Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaTeknolojiVolkswagen Manuel Araçlara Veda Ediyor

Volkswagen Manuel Araçlara Veda Ediyor

Otomatik arabalar her ne kadar kullanım açısından daha kolay olsa da manuel araba seven bir kitlede var. Yavaş yavaş araba teknolojisi elektrikliye kayarken bununla birlikte manuel vites arabalara veda ediyoruz. Bir Alman dersi Volkswagen ile ilgili önemli bir iddia ortaya attı. Volkswagen manuel araçlara veda ediyor mu, ne zaman edecek? İşte haberimizin detayları…

Volkswagen Manuel Araçlara Veda Ediyor

Volkswagen Alman devlerinden biri. Her yıl çıkardığı modellerle ön planda olan Volkswagen için bugün Alman bir dergi çok farklı bir bilgiye yer verdi. Verilen bilgiye göre Volkswagen 2030 yılında manuel vites arabalara tamamen veda edecek ve artık sadece otomatik vites araba üretimine geçecek.

Volkswagen Manuel Araçlara Veda Ediyor

Otomatik vites araba özellikle bayanların en çok tercih ettiği model olarak biliniyor. Vites değiştirmekle uğraşmamak için insanlar otomatik vitese yöneliyor. Gün geçtikçe düz vites arabalara olan ilgi azalıyor ve kitlesi düşüyor. Her ne kadar düz vites seven kemik bir tayfada olsa bu haber maalesef onları üzecek bir haber.

Elektrikli Arabalara Geçiş Düz Vites Otomobilleri Bitiriyor

Günümüzde çıkan elektrikli otomobillerin hepsi otomatik şanzımana sahip araçlar. Bir çok büyük marka çağa ayak uydurmak için benzin ve dizel araç modelleri yerine elektrikli araçlar üretmek için gelecek yıllar için planlar yapıyor. Durum böyle olunca elektrikli araçlarla birlikte otomatik vites araçlarında daha fazla artacağını, yavaş yavaş düz vites araçlara veda edeceğimiz anlamını taşıyor.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022