Windows 11’i Nasıl İndirebiliriz?

Microsft tarafından Windows 11 geçtiğimiz günlerde tam sürümü yayınlanmıştı. Peki Windows 11’i nasıl yükleyebiliriz? Güncelleme kısmında Windows 11 çıkmıyor, bu sorunu nasıl çözebiliriz? Windows 11’in sistem gereksinimlerini nasıl öğrenebiliriz? Windows 11 indirme linki. Windows 11 kurulum linki ve programı.

Windows 11’i Nasıl İndirebiliriz?

Windows 11 geçtiğimiz haftalarda tanıtılmıştı. Tanıtımın arından bir çok kişi güncellemeler kısmında Windows 11 güncellemesini göreceğini sandı fakat böyle bir şey olmadı. Şuan için Windows 11’i güncelleme kısmından indiremezsiniz. Bunun için Microsft’un kendi sitesine girip Windows 11 kurulumunu yüklemeniz gerekir.

Resmi Lansmandan Önce Windows 11 Nasıl İndirilir Ve Test Edilir?

Windows 11 indirmek isteyen Windows kullanıcıları öncelikle BİOS’larının güncel olup olmadığını kontrol etmeleri gerekiyor. Çünkü BİOS’ta TPM ayarını açmalarını gerekiyor. Bu ayarı açan Windows kullanıcıları daha sonra Microsft’un sitesinden Windows 11 için sistem gereksinimlerini kontrol etmelerini gerekiyor.

Her şey uygun olduktan sonra ise Windows 11 Kurulum Linki buradan tıklayarak Microsft’un kendi sayfasından Windows 11 kurulum dosyasını indirip Windows 10’dan Windows 11’e kurum yapabilirsiniz.

Windows 11 Kurulum Linki 

Microsfot Windows 11 Kurulum Linki, Windows 11 Kurulum Dosyası, Kurulum Dosyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seçtiğin metnin okunması için tıkla!