Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaYaşamYangınlar Kontrol Altına Alındı mı?

Yangınlar Kontrol Altına Alındı mı?

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli yangınlarla ilgili önemli bir açıklamada bulundu. Tarım ve Orman Bakanı şuan ülkemizde kaç tane yangın olduğunu, bunların kaçının kontrol atlına alındığı ve kaç tanesinin kontrol altına alınmadığını bildirdi. Şuan yangınlar kontrol altında mı? İşte haberimizin detayları…

Yangınlar Kontrol Altına Alındı mı?

Ülkemiz günlerdir tarihinin en büyük orman yangınlarıyla uğraşıyor. Peş peşe gelen orman yangıları yüzünden oldukça sıkıntılı günler geçiyor. 1 haftadır devam eden orman yangınlarının nihayet çoğunluğu kontrol altına alındı. Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 47 ilde toplamda 209 yangının kontrol altına alındığını duyurdu.

Yangınlar Kontrol Altına Alındı mı?

Fakat 1 hafta geçmesine rağmen hala kontrol altına alınamayan yangınlarda devam ediyor. Ülkemizde şuan 5 ile toplam 13 yangın devam ediyor ve maalesef hala kontrol altına alınamadı. 5 ildeki 13 yangının kontrol alma çalışmaları ise dur durak bilmeden devam ediyor.

Azerbaycan’dan Bir Destek Ekibi Daha Yolda!

Kardeş ülkemiz Azerbaycan, yangınlar devam ettiği sürece ülkemize  yardım edeceğini açıkladı ve bununla birlikte 200 kişilik bir destek ekibinin daya Türkiye’ye yola çıktığını duyurdu.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022