Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaEğitimYardımcı Kaynaklar Kitap Olarak Öğrencilere Dağıtılacak

Yardımcı Kaynaklar Kitap Olarak Öğrencilere Dağıtılacak

Yardımcı kaynaklar kitap olarak öğrencilere dağıtılacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yardımcı kaynak kitaplarıyla ve 2022 – 2023 eğitim ve öğretim yılı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte haberimizin detayları…

Yardımcı Kaynaklar Kitap Olarak Öğrencilere Dağıtılacak

Yardımcı Kaynaklar Kitap Olarak Öğrencilere Dağıtılacak. Milli Eğitim Bakanı (MEB) Mahmut Özer bugün 2022 – 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Biliyoruz ki Milli Eğitim Bakanlığı her ay kendi sayfasından öğrencilere yardımcı kaynak paylaşımı yapıyor. Özellikle Liseye Geçiş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumlar Sınavı (YKS) girecek olan adaylar için bu kaynaklar büyük önem taşıyor.

Milli Eğitim Bakanı Özer yaptığı açıklamada yardımcı kaynakların kitap haline getirip öğrenciler ders kitaplarıyla birlikte dağıtılacağını söyledi.

2022 – 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı İle Birlikte Bütün 1’den 12’ye Kadar Olan Sınıflar İçin Kaynaklar Dağıtılacak

MEB Bakanı Mahmut Özer 2022 -2023 eğitim ve öğretim yılı için yardımcı kaynakların 1. sınıftan 12. sınıfa kadar olan bütün öğrenciler için hazırlandığını ve hedeflerinin 100 milyonun üstündeki yardımcı kaynağı öğrencilere ücretsiz bir şekilde ulaştırmaya çalışacaklarını söyledi.

Yardımcı kaynaklar öğrenciler için büyük önem taşıyor. Her ne kadar Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ders ve çalışma kitabı dağıtımı yapıyor olsa da içinde bulunan sorular öğrenciler için yetersiz olabiliyor. Bakanlığın yardımcı kaynak kitaplarla öğrencilerin soru ihtiyacı bakımından oldukça önemli ve faydalı bir uygulama. Kitap olarak basılıp öğrencilere dağıtılacak olması da Milli Eğitim Bakanlığının çok başarılı bir uygulaması olacaktır.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022