Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaYaşamYeni Black Panter Kim Olacak?

Yeni Black Panter Kim Olacak?

Yeni Black Panter Kim Olacak? Black Panter: Wakanda Forever filminin fragmanı yayınlandığı an herkes yeni Black Panter’in kim olacağını merak etmeye başladı. Marvel bu konuda hiçbir açıklama yapmıyorken, bizler size kendi tahminlerimizi aktarmak istiyoruz. İşte yeni Black Panter adayı…

Yeni Black Panter Kim Olacak?

Yeni Black Panter Kim Olacak? Chadwick Boseman’ın trajik ölümünden sonra hayat verdiği Black Panterin yerinin zor doldurulacağını herkes ve Marvel’de biliyor. Durum böyle olunca hayranlar yeni Black Panter filminde hem Chadwick Boseman için özel şeyler olmasını hem de onun yerine gelecek olan yeni Black Panter’inde kendisi gibi biri olmasını istiyor.

Black Panter: Wakanda Forever fragmanı yayınlandıktan sonra yeni Black Panter’i sadece 1 saniye kadar görebiliyoruz ve Marvel fragmanda yeni Black Panter ile ilgili hiçbir detay vermiyor. Fragmanı bizde izledik ve bizimde kendimizde teorilerimiz var. Fragmanda gözüken 1 saniyelik Black Panter sahnesinde kol detayına baktığımız zaman Shuri karakterine hayat veren Letitia Wright’in End Game filminde kullandığı teknolojik kollara benzer bir detay olduğunu söyleyebiliriz. 

Yeni Black Panter Kim Olacak?

Yeni Black Panter Kim Olacak?

Bu açıdan baktığımız zaman yeni Black Panter’in Shuri (Lettia Wright) olma ihtimali oldukça fazla. Ki zaten filmde Shuri, Black Panter’in kardeşi olduğu için, yeni Black Panterin kendisinin olması çokta garip gelmez. Bu yüzden biz yeni Black Panter’in Shuri olacağını düşünüyoruz. Tabi ki dediğimiz gibi bu sadece bir tahmin. Gerçek Black Panteri film vizyona girince göreceğiz.

Black Panter: Wakanda Forever 11 Kasım 2022 tarihinde vizyonda olacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022