Cuma, Temmuz 19, 2024
Ana SayfaYaşamYeni Black Panther Kim Olacak?

Yeni Black Panther Kim Olacak?

Hepimizin bildiği üzere Black Panther canlandıran Chadwick Boseman geçtiğimizin yıl hayatını kaybetmişti. Chadwick’in hayatını kaybetmesinin ardından Black Panther karakteriyle bu kadar özleşmiş birisinin yerine kimin geleceğini hatta Black Panther in Marvel evreninde olup olmayacağı da sorulmaya başlanmıştı. Marvel yetkilisi bu konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Black Panther Marvel Evreninin gözükmeye devam edecek mi? Devam edecekse yeni Black Panther kim olacak? İşte haberimizin detayları…

Yeni Black Panther Kim Olacak?

Yeni Black Panther Kim Olacak?

Marvel Evreninde bir çok karakter bulunuyor. Bunlardan en bilinenlerin başında tabi Black Panther r geliyor. Marvel Evreninde önemli bir yere sahip olan Black Panther i canlandıran Chadwick Boseman geçtiğimiz yıl kanserden vefat etmişti. Katıldığı galalarda zayıflığı ile tepkiler çeken Chadwick kanser tedavisi gördüğünü herkesten saklamıştı. Bu yüzden verdiği kilolar insanlar tarafından tepki çekmişti fakat gerçek ortaya çıkınca hayranlarını büyük bir üzüntüye boğmuştu. Sonrasında ise Black Pantheri kimin canlandıracağı büyük merak konusu olmuştu.

Marvel Evrenine baktığımız zaman bazı karakterleri bir aktörün canlandırdığını görebiliriz. Bunların başında Hulk geliyor. Hulk karakterine bu zamana kadar 3 aktör canlandırmıştı. Fakat durumun Black Panther için daha farklı. Çünkü Black Pantheri canlandıran Chadwick Boseman karakterle öyle bir bağdaşmış ki yerine birisini bulmak öyle kolay olmayacak.

Marvel yetkilisi, Black Panther filminin yönetmeni Ryan Coogler ile bu konuda hakkında konuştuklarında karakter için başka bir oyuncuyla görüşmediklerini belirtmiş. Black Panther (T’Challa) karakterinin bir daha gözükmeyeceğini söylemiş. Fakat Black Panther Marvel Evreni için önemli bir karakter. Marvelin çoklu evreni olduğunu düşündüğümüz zaman bir yerlerde yine Black Pantheri görebilme ihtimalimiz doğuyor.

Marvel yetkilisinin açıklamasına göre her şeye rağmen şuan için olmasa bile bir gün tekrar Black Panther karakterinin olabileceğini ve bunun için yeni bir aktöre ihtiyaç doğacağını söyledi.

Black Pantheri Uzun Bir Süre Görmeyeceğiz

Açıklamaları genel olarak bir topladığımız zaman Black Panther yönetmeninin her ne kadar yeni bir aktör aramadıklarını belirtmiş olsa da, Marvelin çoklu evreninde bir gün Black Panthere ihtiyaç duyulacağı aşikar. O gün geldiği zamanda bu karakter için yeni bir oyuncu arayışı illaki başlayacaktır. Uzun bir süre Black Pantheri görmeyecek olmamız bir gün tekrar bir Marvel filmde görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

O zaman ne diyoruz ?

  • Wakanda Forever !
Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022