Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaEğitimYüz Yüze Eğitim Tehlikede mi?

Yüz Yüze Eğitim Tehlikede mi?

Yüz yüze eğitim tehlikede mi? Yüz yüze eğitim iptal mi edildi? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Yüz Yüze Eğitim Tehlikede mi?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 6 Eylül’de başlayan yüz yüze eğitimden bu yana 3 hafta bitti. Yüz yüze eğitim tüm hızıyla devam ederken artan vaka sayıları korkutmaya başladı. Her ne kadar aşılama çalışmaları devam ediyor olsa da vaka sayıları günlük 30 binleri görmeye başladı. Herkes yasaklar tekrar gelebilir mi, yüz yüze eğitim tehlikede mi soruları sormaya başladı.

Okulların Açılması İçin Vaka Sayısının Kaç Olması Gerekiyor?

Durumlar böyle olunca böyle sorular gelmesi oldukça normal. Bakan Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısı sonrası yazılı bir açıklama yaparak yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şuan için yüz yüze eğitimin sorunsuz bir şekilde devam ettiğini herhangi bir tehlikenin olmadığını söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) aldığı kuralların yerinde olduğun ve şuana kadar tehlike arz edecek herhangi bir sorunun onlara ulaşmadığının altını çizdi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Katıldığı İSO Meclis Toplasında Yüz Yüze Eğitim İle İlgili Açıklamalarda Bulundu

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün İstanbul Sanayiler Odası (İSO) Meclisinin aylık toplantısında yüz yüze eğitim için aldıkları önlemlerin ve kuralların uygulandığın ve sorunsuz bir şekilde işlediğini söyledi. Durum böyle olunca yüz yüze eğitim şuan için kesintisiz bir şekilde devam edeceğinin altını çizdi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022