Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaEğitimYüz Yüze Eğitim Tehlikede!

Yüz Yüze Eğitim Tehlikede!

Uluslararası Pediatri Kurumu (International Pediatric Association) IPA Başkanı Prof. Dr. Enver Hasanoğlu ile Dış İlişkiler Koordinatörü Kerem Hasanoğlu bugün Kovid-19′ un 4. varyantı ile ilgili önemli açıklamalar yaparken Dünya’yı uyardı. Türkiye için eğitimde risk artabilir. İşte haberimizin detayları…

Yüz Yüze Eğitim Tehlikede!

Her ne kadar ülkemizde şu aylarda yasaklar kalkmış olsa da vaka sayıları yavaş yavaş artmaya başladı. Maalesef vatandaşlarımız tedbirli davranmıyor. Buda özellikle eğitimin yüz yüze olmasını engelleyecek bir faktör. Vaka sayıları yüksek sayıda olursa 6 Eylül’de açılacak olan okullar için yüz yüze eğitim kararı çıkmayabilir. Buda uzun süredir yüz yüze eğitim yapamayan ülkemiz açısında yeni nesli sıkıntıya sokacak bir durum.

Uluslararası Pediatri Kurumu (International Pediatric Association) IPA Başkanı Prof. Dr. Enver Hasanoğlu ile Dış İlişkiler Koordinatörü Kerem Hasanoğlu bugün yaptıkları açıklamalarda 4.varyant olan Delta varyantının çok hızlı bir şekilde Dünya’ya dağıldığı ve yakın zamanda bütün Dünya’da görülebileceğini söyledi. Özellikle ülkemiz için hızlı bir şekilde aşılama çalışmalarının tamamlanmasını gerektiğini ve yetişkin herkesin aşı vurularak çocuklarımızı koruma altına alabileceğimizi söyledi.

” Türkiye İçin Bir Yıl Daha Uzaktan Eğitim Demek Yeni Nesli Kaybetmek Demek ”

Uluslararası Pediatri Kurumu (International Pediatric Association) IPA Başkanı Prof. Dr. Enver Hasanoğlu ile Dış İlişkiler Koordinatörü Kerem Hasanoğlu aynı zamanda konuşmalarına bu önemli cümleyi de eklediler. Geçen seneden beri yüz yüze eğitim yapamayan ülkemiz açısından, bu senede yüz yüze eğitimi yapmamak yeni nesli kaybedebileceğimiz anlamına gelebileceğini söylediler.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022