Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaEğitimAra Tatilden Sonra Dersler Yüz Yüze mi Olacak?

Ara Tatilden Sonra Dersler Yüz Yüze mi Olacak?

Ara tatilden sonra dersler yüz yüze mi olacak? 2. Dönem ara tatilinden sonra okullar yüz yüze mi uzaktan mı olacak? Ara tatil ne zaman bitiyor? Ara tatilden sonra okullarda eğitim yüz yüze mi olacak? İşte haberimizin detayları…

Ara Tatilden Sonra Dersler Yüz Yüze mi Olacak?

Ara Tatilden Sonra Dersler Yüz Yüze mi Olacak? Ara tatil bugün sona eriyor ve okullarda eğitim yarın tekrar başlayacak. Milyonlarca öğrenci okulların yüz yüze mi yoksa uzaktan eğitim ile mi devam edeceğini merak ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bu konu ile ilgili açıklama yaptı mı?

11 Nisan günü başlayan 1 haftalık ara tatilden sonra öğrenciler tatilin ne zaman biteceğini ve okulların tekrar ne zaman açılacağını merak etmeye başladı. Aynı zamanda ara tatilin uzayıp uzamaması da merak konusu oldu.

Yarıyıl Tatili Ne Zaman Başlayacak 2021

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı 2. döneminin ara tatili 11 Nisan günü başladı. Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) açıkladığı akademik takvime göre ara tatil 17 Nisan 2022 tarihinde yani bugün sona eriyor ve öğrenciler 18 Nisan günü kaldıkları yerden eğitimlerine yüz yüze olarak devam edecek.

Okullar Kaldığı Yerden Yüz Yüze Olarak Devam Edecek

Artık ülkemizde Kovid-19 ile ilgili neredeyse bütün yasaklar kaldırılmış durumda. Bununla birlikte eğitim ve öğretimde hiç bir aksaklık olmadan yüz yüze olarak devam edecek ve 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı yüz yüze başladığı gibi yüz yüze sona erecek.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?