Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaYaşamBilim Kurulu Aşı Olmayanları Uyardı!

Bilim Kurulu Aşı Olmayanları Uyardı!

Ülkemizde bir çok vatandaşımız aşılarını vuruldu ve vurulmaya devam ediyor. Fakat bir o kadarda vatandaşımız aşı vurulmaktan korkuyor veya kaçınıyor. Bilim Kurulu bugün aşı olmayanlar için önemli bir uyarıda ve öneride bulundu. Bilim Kurulu aşı olmayanları uyardı. Aşı vurulmayan vatandaşlarımızı ne bekliyor? Aşı vurulmayanlara ceza kesilecek mi? İşte haberimizin detayları…

Bilim Kurulu Aşı Olmayanları Uyardı!

Ülkemizde uzun zamandır Biontech ve Sinovac aşıları kullanılıyor. Aşı uygulaması 18 yaşına indirildiğinden bu yana bir çok vatandaşımız aşı vuruldu. Aşı vurulanlar kadar vurulmayan vatandaşlarımızda var. Ülkemizde Covid-19 ile mücadelede aşı çok önemli bir rol oynuyor. Eski düzenimize ve hayatımıza dönmek için herkesin aşı vurulması gerekiyor.

Aşı vurulmayan vatandaşlarımız için bugün Bilim Kurulu önemli bir konuyu dile getirip öneride bulundu. Aşıya karşı ön yargıyı kırmak için, Bilim Kurulu, aşı vurulmayan vatandaşlarımızın maç, düğün, konser, sinema ve tiyatro gibi yerlere alınmaması gerektiğini söyledi ve Kabineye iletti.

Kabine Toplantısında Bu Konu Masada Olacak

Yapılacak olan Kabine toplantısında, Bilim Kurulunun yaptığı bu öneri konuşulacak ve bir karar varılacak. Alınan karar Kabine toplantısından sonra açıklanacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022