Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimSigara İçmek Sivilce Yapar mı?

Sigara İçmek Sivilce Yapar mı?

Sigara içmek sivilce yapar mı? Günümüzde maalesef çoğu insan farklı sebeplerden dolayı sigara veya tütün ürünü kullanıyor. Peki bu içilen sigara ve tütün ürünleri sivilce yapar mı? İşte haberimizin detayları…

Sigara İçmek Sivilce Yapar mı?

Günümüzde bütün dünyada sigar ve tütün ürünleri fazlasıyla tüketiliyor. Sigar ve tütün ürünlerinin ne kadar zararlı olduğunu sizde çok iyi biliyorsanız. Bir çok yerde sigaranın zararlarıyla ilgili yazılar veya makaleler bulabilirsiniz. Sigaranın bir çok zararından, bugün sizlere cilt üzerinde sivilce yapıp yapmadığını anlatacağız.

Sigara İçmek Sivilce Yapar mı?

Sigara içmek bir çok cilt hastalığına neden olabiliyor. Bunlarda biride sivilceler. Sigara içen insanlarda, bünyeye göre bu durum değişse de sivilce yapma durumu olabiliyor. Genel olarak sigara içen insanlarda sivilce oluşumu değil, oluşmuş olan sivilceleri kötüleştirebiliyor.

Sigara içen bireylerde, sigara oksijenin cilde ulaşmasını engeller ve cildin beslenmesini keser. Durum böyle olunca sigaralar veya vücudumuzda bulunan yaralar daha da kötüleşir. Cildiniz gün geçtikçe daha kırışır ve rengini kaybetmesine sebep olur.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022