Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaEğitimTatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Kararı

Tatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Kararı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ara tatilden sonra başlayacak olan yüz yüze eğitim ile ilgili açıklamalar yaptı merak edilenleri cevapladı. İşte haberimizin detayları…

Tatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Kararı

Ara tatil bugün sona eriyor ve yarın ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için yarın okullarda dersler tekrar başlıyor. 15 Kasım günü başlayan ara tatil sonrası öğrenciler hafta sonları da dahil 9 günlük bir mola vermişti. Verilen bu ara tatil ise bugün sona eriyor. Yarın yani 22 Kasım günü 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı kaldığı yerden devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ara tatilden sonra başlayacak olan 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı için açıklamalarda bulundu. Ara tatilden sonra okullarda yüz yüze eğitiminin yerini tekrardan uzaktan eğitime bırakacağına dair söylentiler vardı. Bakan Özer bu söylentilerin hepsini yalanlayarak yüz yüze eğitimin ara tatilden sonrada devam edeceğini söyledi.

Yüz Yüze Eğitim Yarın Başlıyor!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada 22 Kasım günü başlayacak olan eğitim ve öğretimin kaldığı yerden yüz yüze olarak ve bütün sınıflar için başlayacağının altını çizdi.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?