Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaEğitim2021 AYT Yorumları

2021 AYT Yorumları

Alan Yeterlilik Testi (AYT) bugün başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Yükseköğretim Kurumlar Sınavı’nın (YKS) 2.oturumu olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) sonrası öğrencilerin sorular ile ilgili yorumlarını ve sınavın zor mu yoksa kolay mı olduğunu sizler için araştırdık? 2021 Alan Yeterlilik Testi (AYT) zor muydu? Yükseköğretim Kurumlar Sınavı YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte haberimizin detayları…

2021 AYT Yorumları

2021 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı’nın (YKS) ikinci oturumu Alan Yeterlilik Testi (AYT)  bugün gerçekleştirildi ve Yükseköğretim Kurumlar Sınavı’nın bütün oturumlar başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş oldu. Sınav sonrası öğrenciler sorular ile ilgili bir çok yorumda bulundu.

Öncelikle öğrencilerin söyledikleri şey Alan Yeterlilik Testi’nin (AYT), Temel Yeterlilik Testi’nden (TYT) daha kolay olduğu. Ama genel olarak sınav sorularının geçen seneki sorulardan daha zor olduğu söylendi. Daha sonra Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) sınav sorularını herkesin erişimine açtı.

YKS Sonuçları 4 Ağustos’ta Açıklanacak

2021 Yükseköğretim Kurumlar Sınavı’nın (YKS) bütün oturumları tamamlandı ve gözler tabi ki sınav sonuçlarının açıklanacağı güne döndü. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)’nin takvimine göre sınav sonuçlar 4 Ağustos günü açıklanacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022