Cumartesi, Haziran 22, 2024
Ana SayfaEğitimLGS Sonuçları Yarın Açıklanıyor!

LGS Sonuçları Yarın Açıklanıyor!

Liseye Geçiş Sınavı LGS sonuçları için son saatler kaldı. Milyonlarca öğrencinin gözü LGS sonuçlarında. Peki Liseye Geçiş Sınavı (LGS) yarın saat kaçta açıklanacak? İşte haberimizin detayları…

LGS Sonuçları Yarın Açıklanıyor!

Liseye Geçiş Sınavı (LGS) geçtiğimiz haftalarda 6 Haziran Pazar günü başarı ile gerçekleştirilmişti. LGS bittikten sonra gözler tabi ki sınavın açıklanacağı güne geldi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)  Liseye Geçiş Sınavı (LGS) sonuçlarının 30 Haziran günü açıklanacağı söylemişti. Ve 30 Haziran’a sadece saatler kaldı.

Milyonlarca öğrenci ve veli sınavın açıklanacağı anı bekliyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) genel olarak sınav sonuçlarını öğleden sonra açıklıyor. Bu sene de sınav sonuçlarının öğleden sonra açıklanması bekleniyor. LGS sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı’ndan (MEB) erişime açılacak ve öğrenciler gerekli bilgileri girerek sınav sonuçlarına ulaşacak.

LGS Sonuçlarına meb.gov.tr Adresinden Ulaşabileceksiniz

2021 Liseye Geçiş Sınavı (LGS) sonuçlarına nasıl ulaşacağız diye soracak olursanız eğer, Milli Eğitim Bakanlığı’nın meb.gov.tr adresinden gerekli bilgileri girilerek sonuçlara ulaşabileceksiniz. LGS Sonuçlarından sonra ise adaylar LGS tercihlerini bekleyecek.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022