Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaEğitim2021 DGS EK Tercih Günleri Ne Zaman?

2021 DGS EK Tercih Günleri Ne Zaman?

2021 DGS ek tercih günleri ne zaman? Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihleri ne  zaman başlayacak? DGS ek tercih günleri için gün verildi mi? 2021 DGS ek tercihleri gün ne zaman başlıyor? DGS ek tercih. İşte haberimizin detayları…

2021 DGS EK Tercih Günleri Ne Zaman?

Ülkemizde şuan bütün üniversiteler yüz yüze eğitime başladı. YKS ek tercih sonuçlarının da açıklanmasının ardından gözler tabi ki DGS ek tercih günlerine döndü. Üniversiteli olmak isteyen DGS adayları ek tercih günlerini bekliyorlar. Binlerce adayın yapacağın DGS ek tercih günleri için henüz bir tarih verilmedi.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkez (ÖSYM) Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercihleri günleri için henüz bir açıklama yapmadı. Binlerce öğrenci Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ek tercih günlerini heyecanla bekliyor. Fakat ek tercihlerin ne zaman yapılacağı henüz netlik kazanmadı.

DGS Ek Tercihlerinin Bu Hafta Başlaması Ön Görülüyor

Üniversitelerde ikinci haftaya girilirken DGS ek tercihlerinin 13 Ekim gününden sonra başlayacağı ön görülüyor. DGS ek tercih günleri başladığı an sitemizden son dakika gelişmesi olarak görebileceksiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek on 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi on 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs on 2022 LGS Zor mu Olacak?