Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaEğitimAçık Öğretim Fakültesi Sınav Tarihleri Belli Oldu

Açık Öğretim Fakültesi Sınav Tarihleri Belli Oldu

Son Dakika! Açık öğretim Fakültesi sınav tarihleri belli oldu. AÖF Sınav takvimi belli oldu. Sınavlar online mı olacak yoksa sınav merkezlerinde mi? İşte haberimizin detayları…

Açık Öğretim Fakültesi Sınav Tarihleri Belli Oldu

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav takvimi az önce belli oldu. Binlerce açık öğretimde okuyan öğrenci bu sınav tarihlerini merakla bekliyor. Anadolu Üniversitesi az önce AÖF sınav tarihlerini duyurdu ve binlerce öğrencinin meraklı bekleyişi sona erdi.

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi için online olarak başlamıştı. Yaklaşık 1 aydır devam eden dersler sonrası öğrenciler sınav tarihlerini merak etmeye başlamıştı. Anadolu Üniversitesi az önce yaptığı duyuru ile AÖF sınavlarının tarihlerini açıkladı.

Açıköğretim Kayıtları Nasıl Yapılır?

Kasım Ayında Sınavlar Başlıyor!

Yapılan açıklamaya göre ilk dönem için (güz dönemi) sınav takvimi 27 Kasım 2021 ile 28 Kasım 2021 tarihi olarak belirlendi. Bunlarla birlikte dönem sonu sınavları içinde tarihler verildi. İlk dönemin son sınavları için 8 Ocak 2022 ile 9 Ocak 2022 işaret edildi.

Sınavların Yüz Yüze Yapılması Muhtemel

Bir diğer açık öğretim olan AUZEF bu sene yapılacak olan sınavların sınav merkezlerinde yüz yüze olduğunu açıklamıştı. Bu sınav sisteminin AÖF içinde olacağını düşünüyoruz. AÖF öğrencileri yüksek bir ihtimalle sınav merkezlerine gidip sınavlarını yüz yüze bir şekilde olacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022