Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaYaşamAcun Ilıcalı İngiltere'den Takım Satın Alıyor!

Acun Ilıcalı İngiltere’den Takım Satın Alıyor!

Acun Ilıcalı İngiltere’den takım satın alıyor! Ülkemizin tanınan yapımcılarından ve aynı zaman TV8, Tv8.5 gibi kanalların sahibi Acun Ilıcalı İngiltere’den takım alacağını duyurdu. Acun Ilıcalının alacağı takım için ne kadar ücret ödeyecek? İngiltere’den hangi takımı satın alacak? İşte haberimizin detayları…

Acun Ilıcalı İngiltere’den Takım Satın Alıyor!

Acun Ilıcalı uzun zamandır bir takım almak istediğini duyuyordu. En büyük hayallerinden birinin İngiltere’de bir kulüp sahibi olmak isteyen Acun Ilıcalı sonunda hayalini gerçekleştiriyor. İngiltere’nin ikinci ligi olan Championship Hull City’e talip olan Acun Ilıcalı, kulübün Mısırlı sahibi Assem Allam ile anlaşmaya vardığı öğrenildi.

Yakın duyurulması beklenen anlaşmada İngiltere’nin ikinci liginde olan Championship Hull City için 30 Milyon Sterlin (396,4 milyon TL) ücret ödeyecek. Şimdilik alınan haberlere göre kağıt üzerinde her şeyin tamamlanması durumunda yakında resmi olarak kulübün yeni sahibin Acun Ilıcalı olarak duyurulması bekleniyor.

Takım Premier Lige Çıkarsa Ekstra Ücret Ödemesi Yapılacak

İngiltere’nin ikinci liginde olan Championship Hull City olası bir İngiltere’nin birinci ligi olan Premier Lige çıkması durumunda Acun Ilıcalı 20 milyon sterlin daha yani 264, 3 milyon TL daha ödeme yapacak. Acun Ilıcalıya hayırlı olsun diliyoruz ve atıldığı bu sektörde de başarılı olacağına inanıyoruz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022