Pazartesi, Haziran 17, 2024
Ana SayfaYaşamApple Watch 7 İle Neler Değişti?

Apple Watch 7 İle Neler Değişti?

Apple Watch 7 ile neler değişti? Apple Watch 7 ile, parlaklık, şarj süresi, ekran boyutu ve ekstra gelen özellikler neler oldu? Apple Watch 7 almaya değer mi? İşte haberimizin detayları…

Apple Watch 7 İle Neler Değişti?

Apple Watch 7, geçtiğimiz günlerde Apple’ın düzenlediği lansmanda tanıttığı ve satışa çıkardığı şuana kadar ki en yeni ve en parlak ekrana sahip yeni modeli oldu. Apple Watch 7 ile, ekran boyutu büyüdü. Bununla birlikte ekran kasa oranı daha da artarak çerçevesi diğer Apple Watch serilerine göre çok inceldi.

Apple Watch 7 ile büyüyen ekran sonrası, Apple artık Watch aile ile birlikte artık klavye özelliğini de getirdi. Artık Apple Watch kullanıcıları büyüyen ekran ile birlikte klavyede kullanabilecek. Bununla birlikte ekran parlaklığı da diğer modellere göre arttırıldı.

Apple Watch 7 İle Neler Değişti?

Büyüyen bir ekran, büyüyen bir parlaklık derken tabi ki bu konu pil ömrünü de etkiliyor. Apple Watch 7 ile diğer serilere göre çok daha uzun süreli gidebilen bir pil tercih edildi. Pil ömrünün uzaması daha uzun süre kullanımı ve aynı zamanda daha hızlı bir şarj desteği olduğu duyuruldu. Apple Watch 7, Apple Watch 6’ya göre %33 daha hızlı şarj olabiliyor.

Ekranın büyümesiyle gelen bir farklı şeyde şuana kadarki en sağlam ekrana sahip olan Apple Watch 7, sağlam olmasıyla birlikte 50 metre suya ve aynı zamanda toza dayanıklı 5 farklı renk seçeneği ile satışa çıktı. Genel olarak baktığımız zaman tasarım açısından çok büyük değişiklik olmasa bile içinde bulundurduğu özelliklerin iyileştirmesi ve yeni gelenlerle birlikte Apple Watch 7 beklentiyi karşıladı diyebiliriz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022