Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaEğitimAra Tatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Devam Edecek mi?

Ara Tatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Devam Edecek mi?

Kasım ara tatili ne zaman? 10 gün tatil ne zaman 2021. Ara tatil ne zaman başlıyor? 2021’in İlk Ara Tatili Ne Zaman? İlkokul, ortaokul ve liseler için ilk ara tatil ne zaman başlayacak? 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ara tatili ne zaman? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ilk ara tatil tarihini açıkladı. Ara tatil kaç gün sürecek? Ara tatilden sonra yüz yüze eğitim devam edecek mi? İşte haberimizin detayları…

Ara Tatilden Sonra Yüz Yüze Eğitim Devam Edecek mi?

2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı yüz yüze olarak 6 Eylül günü başlamıştı. Okulların açılmasının üzerinden neredeyse 2 ay geçmişken Kasım ayına gireceğimiz bu haftayla birlikte öğrenciler ilk ara tatilin ne zaman başlayacağını merak etmeye başladılar.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2021 – 2022 eğitim ve öğretim yılı akademik takvimini açıklarken 2021 yılının ilk ara tatilinin Kasım ayının 15′ inde olacağını belirtmişti. Bu hafta cuma günü ziller ile ara tatil için çalacak ve öğrenciler bir haftalık ara tatile ayrılacak. Peki ara tatilden sonra dersler yine yüz yüze mi devam edecek?

Hatırlayacağınız üzere Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde yüz yüze eğitim ile ilgili önemli bir açıklama yapmıştı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada okulların kapanıp kapanmamasına karşın sorulan soruların derhal sona ermesi gerektiğini, okullardaki yüz yüze eğitimin kesinlikle devam edeceğini vurgulamıştı ve bu konuda noktayı koymuştu.

Yüz Yüze Eğitim Ara Tatilden Sonrada Devam Edecek

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı açıklamayı da göz önünde bulundurursak yüz yüze eğitimin devam etmemesi gibi bir durum yok. Ara tatilden sonra yüz yüze eğitim kaldığı yerden devam edecek.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022