Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Sınav Takvimi Açıklandı mı?

AUZEF Sınav Takvimi Açıklandı mı?

AUZEF Sınav Takvimi 2021. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi açıklandı mı? AUZEF sınavları yüz yüze mi olacak? AUZEF sınav takvimine nereden ulaşabilirim? İşte haberimizin detayları…

AUZEF Sınav Takvimi Açıklandı mı?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) dersleri devam ederken, sınavlara girecek olan öğrenciler sınav takviminin açıklanıp açıklanmadığını merak etmeye başladı. Bununla birlikte çoğu öğrenci sınav takviminin nereden açıklandığını ve sınavın yüz yüze mi yoksa uzaktan mı olacağını merak ediyor.

AUZEF Sınav Takvimi Açıklandı mı?

AUZEF sınav takvimi henüz açıklanmadı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) kendi internet sitesinin duyurular kısmından henüz sınav takvimi yayınlanmadı. Sınav takvimi AUZEF’in kendi internet sayfasında duyurular kısmından ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda sınav takvimi açıklandığında haberini sitemizde bulabilirsiniz.

AUZEF Sınavları, Sınav Merkezlerinde Yapılacak

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) yaptığı açıklamada, öğrenciler tercih yaptıkları ve belirlenen sınav yerlerinde sınavlarını olacaklar. Geçtiğimiz sene online olarak yapılan AUZEF sınavları bu sene sınav merkezlerinde uygulanacak.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022