Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaYaşamBu Gece Yarısı Benzine 25 Kuruş İndirim Gelecek

Bu Gece Yarısı Benzine 25 Kuruş İndirim Gelecek

Evet yanlış okumadınız. Her hafta zamlanan benzine bu gece 25 kuruşluk indirim gelecek. Gerçi bu kadar zamma bu indirim değil ki, indirimcik! İşte haberimizin detayları…

Bu Gece Yarısı Benzine 25 Kuruş İndirim Gelecek

Şuan bu haberi okuyanlar ‘Hadi be!” diyebilir. Fakat haber doğru. Son bir ayda 1 TL ‘den fazla zamlanan benzine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 25 kuruş indirim geleceği açıklandı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzine 25 kuruş bir indirim uygulanacağını açıkladı.

Pazartesi Günü Benzine 44 Kr Zam Geliyor

Artan dolar kuru, Türk Lirasının değer kaybetmesi derken özellikle, benzin, doğal gaz ve motorin zam üstüne zam yedi. Geçtiğimiz haftalarda neredeyse her gün motorin veya benzin için bir zam haberi yaptık. Bugün ise sevsek mi üzülsek mi diyebileceğimiz bir açıklama geldi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) bu geceden itibaren benzine 25 kuruş bir indirim uygulanacağını açıkladı.

Benzinin İndirimli Fiyatı Bu Geceden İtibaren (05. 11. 2021) Geçerli Olacak

Yapılan 25 kuruşluk indirim bu gece saatlerinden sonra bütün akar yakıt istasyonlarının tabelasında yansıtılacak ve geçerli olmaya başlanacak. Arka arkaya gelen bu zamlardan sonra bu indirim haberi vatandaşlarımızı ne kadar sevindirir bilemeyiz fakat, umarız bu indirimlerin devamı ve bir çok ürün için geçerliliği olur.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022