Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Olacak?

AUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Olacak?

Son Dakika! Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 22 Ocak 2022 ve 23 Ocak 2022 yapılacak telafi sınavları için yeni tarih verdi. AUZEF büt sınavları ne zaman yapılacak? İşte yeni tarihler…

AUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Olacak?

AUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Olacak? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) dün son dakika yaptığı açıklama ile ilgili 22 Ocak ve 23 Ocak 2022 tarihinde yapılacak sınavların olumsuz hava koşulları sebebi ile iptal edildiğini ve ileri tarihe ertelendiğini söylemişti.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bugün önemli bir paylaşım yaparak yeni telafi sınavlarının tarihlerini ve sınavların yüz yüze mi yoksa online olarak mı yapılacağını açıkladı. AUZEF’in kendi sayfası üzerinden yaptığı açıklamaya göre 22 ve 23 Oca 2022 tarihlerinde yapılması planlanan telafi sınavlarının 28 Ocak ile 4 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacağını duyurdu.

Sınavlar Online Olarak Yapılacak!

AUZEF Telafi Sınavları Ne Zaman Olacak? AUZEF telafi sınavlarının 28 Ocak ve 4 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılmasından daha da önemli bir gelişme daha yaşandı. Artan vaka sayıları ve günlerdir süren olumsuz hava şartlarında dolayı açık öğretim sınavlarının online olarak yapılmasına karar verildi. Şimdilik Anadolu Üniversitesi ve Erzurum Üniversitesi’nin açık öğretim sınavlarının nasıl olacağı konusunda bir açıklama yapmadı.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022