Cuma, Nisan 12, 2024
Ana SayfaEğitimAUZEF Telafi Sınavları Ertelendi

AUZEF Telafi Sınavları Ertelendi

Son Dakika! Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 22 Ocak 2022 ve 23 Ocak 2022 yapılacak telafi sınavlarının ertelendiğini duyurdu. İşte haberimizin detayları…

AUZEF Telafi Sınavları Ertelendi

AUZEF Telafi Sınavları Ertelendi. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavları sonuçları açıklanmıştı. Yüz yüze yapılan sınavlarda her oturum için 30 dakika süre verilmişti. Final sınavların ardından gözler telafi sınavlarına dönmüştü.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) akademik takviminde telafi (büt) sınavlarının 22 Ocak 2022 ve 23 Ocak 2022 tarihinde yapılacağı duyurulmuştu. AUZEF bütlerine günler kala İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nden (AUZEF) bir açıklama geldi.

Ülkemizde günlerdir etkisin sürdüren kış mevsimi ve bununla beraber gelen ağır hava şartlarından dolayı AUZEF açık öğretim büt sınavlarının ertelendiği duyuruldu.

AUZEF BÜT (Telafi) Sınavları İçin Yeni Tarih Verildi mi?

AUZEF Telafi Sınavları Ertelendi. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nin (AUZEF) yaptığı açıklamaya göre 22 ve 23 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olan telafi sınavlarının ileri tarihe ertelendiği duyuruldu. Fakat yapılan açıklamada telafi sınavları için yeni bir tarih verilmedi. Yeni tarihler paylaşıldığı zaman haberimizi sitemizden bulabileceksiniz.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022