Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaBiyografiBarış Özcan Kimdir?

Barış Özcan Kimdir?

Barış Özcan kimdir, ne yapmıştır? Barış Özcan kimdir? Herkesin tanıdığın ünlü Youtuber Barış Özcan kimdir?

Barış Özcan Kimdir?

Barış Özcan Kimdir? Türk Youtuberleri arasında en az sevmeyeni olan ve sadece bilgi vererek de Youtube’de varlığını sürdürebileceğini kanıtlayan nadide bir insan. Aslında birçok unvanı var onun. Yönetmen, yapımcı, avukat, Youtuber ve niceleri. Bu kadar niteliğe sahipken kendisine yakıştırdığı tek bir unvan var ‘Hikaye Anlatıcısı’

Ne olmak istiyorsam kendime o adı veriyorum diyor Barış Özcan. Sıradan bir hikaye anlatıcısı değil. Youtube kanalında sanat, tasarım, teknoloji hikayelerini anlatan bir anlatıcı kendisi. Günlük hayatımızda karşımıza çıkan, fark edemediğimiz ufak şeyleri bile akıcı bir dille anlatıp, o ufacık şeyin aslında hayatımızda ne kadar büyük bir yer kapladığını bize anlatan biri Barış Özcan.

Yıllarca Adobe de kurgu programıyla çalıştı. ‘Ne biliyorsam onu anlat’ fikriyle premiere programı anlattığı 41 videoluk bir serisi var. Onun yaşındaki adamlar Genel müdürlük, Müdürlük unvanlarına sahip olmak isterken, Barış Özcan hobisini işe çeviren ve insanların hayatına dokunmaya çalışan birisi olmuş.  Youtube tarafından da youtube’nin 12 barış elçisinden biri seçilmiş.

Kaliteli içerik yapmak isteyen youtuberlere tam örnek niteliğinde. Hatta yardım isteyenlere sonuna kadar yardım edenlerden biri. Gerçekten kaliteli iş yaparak bir yerlere gelinebileceğini gösterdi. 5 kişi de 10 kişi de izlese gözlerinde o bilgiyi paylaşma ışığını hiçbir zaman kaybetmedi. Umarız bir çok kişiye de bu özellikleriyle yol gösterir.

Benzer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Popüler Yazılar

Son Yorumlar

yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
yawruu ejderimm Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Muhammed Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Mehmet Akif Sömek Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Üçüncü kişi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
x kişisi Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
bir saahıs Açık 2022 LGS Zor mu Olacak?
Ali emir Açık Laptopa SSD Takma 2022